teisipäev, 13. november 2012

♥ 76. päev tahke toiduta ja Detox jalaplaastrid

-õunamahl


DETOX FOOT PADS

Detox Foot Pads detoksifitseeriva toimega jalaplaastrid on bioenergeetilise ja antioksüdantse toimega plaastrid, mis on loodud jääkainete ja toksiinide väljutamiseks organismist jalatalla kaudu. Plaastrid on mõeldud välispidiseks kasutamiseks ja nende toime on suunatud radioaktiivsete ainete ja rasvlahustuvate toksiinide aktiivseks osmootseks absorbeerimiseks ja väljutamiseks mitte ainult verest, lümfist ja siseelunditest, vaid ka tihkematest kudedest (side-, rasv-, lihas- ja luukude), ühtlasi stimuleerivad plaastrid jääkainete transporti läbi rakumembraani ja seejärel jalatallapooride kaudu kehast välja.

DETOX-plaastrite toimemehhanism põhineb jalatalla refleksoteraapia meetodil.

Päeva jooksul kogunenud jääkained ladestuvad jalatalla refleksogeensetesse piirkondadesse – meie keha peamiste elundite projektsioonidele. Mõjutades biokatiivseid akupunkte – energeetilisi keskusi – võib keha jääkainetest puhastada. Plaaster hakkab vähehaaval kogunenud toksiine „välja tõmbama”, samamoodi nagu lehed imavad taimejuurtest vett. Selle tagajärjel aktiviseerub ja paranen vere- ja lümfiringe.

Kõigepealt soojeneb plaaster kehatemperatuurini, soodustades nahapooride avanemist, ning seejärel algab jääkainete väljutamine vere ja lümfi osmootse rõhu toimel. Plaastrist eralduv soojus paneb jalad higistama ning koos higiga imenduvad toksiinid ja jääkained plaastrisse.

Energoinformatsioonilisel tasandil hakkab tööle inimese enesetervendus- ja noorenemismehhanism. Energeetilised kanalid puhastuvad, energia hakkab vabamalt ja ühtlasemalt liikuma, une loomulikud biorütmid tasakaalustuvad.

Plaastrid on valmistatud kõrgekvaliteetsest toorainest, mis on 100% looduslik ning ökoloogiliselt puhas. Plaastrite koostises leidub enam kui 30 looduspäritolu komponenti.
Plaastri eelised
1. Toode on välja töötatud kompanii poolt, mis on rahvusvaheline liider detoksplaastrite valmistamise alal (Hiina).
2. Toodet kasutatakse organismi puhastamiseks meditsiiniasutustes ning alkoholi- ja narkootiliste sõltuvuste ravimisel kliinikutes. 
3. Sobib keemiliste toksiinide, raskemetallide ja rasvlahustuvate mürkide väljutamiseks kehast, tugev absorbeeriv toime.
4. Eritab tänu turmaliini- ja ametüstisisaldusele infrapunakiirgust ja negatiivseid hapnikuioone. 
5. Tervisele ohutud, kasutamisel ei esine soovimatuid kõrvalnähte, mis võivad kaasuda seespidiselt tarvitatavate ravimitega. Tegemist ei ole ravimiga. Plaastri kasutamisel ei satu toimeained organismi, vaid kahjulikud ained väljuvad sellest. 
6. Lihtne kasuatda, ei tekita sõltuvust.
7. Vallandab organismi enesetervendus- ja noorenemismehhanismi. 
8. Puuduvad ealised piirangud.
9. Minimaalselt vastunäidustusi.
10. Sobib kõikide raviviisidega, medikamentide, toidulisanditega.
11. Igapäevasel korrapärasel kasutamisel võivad aidata vabaneda paljudest, sh kroonilistest haigustest.

Näidustused
Profülaktika eesmärgil – organismi taastamiseks ja noorendamiseks.
Madala immuunsusega inimestele, kes põevad tihti külmetushaigusi, viirusinfektsioone ning peavad taluma sageli stressiolukordi. 
Intoksikatsioonisümptomitega inimestele:
*unehäired, mälu halvenemine, pidev väsimus ja kurnatus, sagedased peavalud, nägemise nõrgenemine, kõrgenenud arteriaalne rõhk, allergiad, tselluliit, toidu- ja alkoholimürgitused, depressioon ning naha-, küünte- ja juuksehaigused. 
Krooniliste haiguste all kannatavatele inimestele:
*kaela-, rinna- ja nimmeosteokondroosiga seotud liigesevalud;
*mikrovereringehäirete korral (külmad käed ja jalad, tuimus jäsemetes);
*veresoonkonna- ja südamehaigused, kopsu- ja nahahaigused (noorusakne, allergia, neurodermiit, ekseem, psoriaas);
*mao-, maksa-, sapipõie-, soolestikuhaigused, ainevahetushäired, k.a liigne kehakaal, tselluliit, podagra;
*neeru- ja kusepõiehaigused, günekoloogilised probleemid ja prostatiit;
*halitoos, vanuritele oiseloomulik ebameeldiv kehalõhn;
*endokriinhaigused (suhkurtõbi);
*tromboflebiit ja lümfiringehäired;
*klimakteerium;
*silmahaigused (kae);
*onkoloogilised haigused, keemia- ja kiiritusravi järgne seisund;
*pikaajaline medikamentoosne ravi.

Kasutusjuhend
Detox Foot Pads plaastreid esmakordselt kasutavad inimesed peaksid kuuri alustama alati talla alt, kleepides plaastrid kummagi jala keskele (soolestiku puhastamine) minimaalselt 10 päeva jooksul.
Enne kasutamist peske jalad sooja veega. Tõhusama tulemuse saamiseks leotage jalgu kuni 40º vees, et parandada vereringet ja avada poorid. Seejärel kuivatage jalad, kleepige plaaster jalale 8−12 tunniks (vajadusel võib plaastreid peal hoida ka kuni 24 h). Öö jooksul muudavad plaastrid värvust alates pruunist kuni mustani, sõltuvalt organismi jääkainesisaldusest. Hommikul ärgates eemaldage kasutatud plaastrid. Peske hoolikalt jalad või puhastage niiske salvrätiga. 
1.Võtke detoksplaaster läbipaistvast pakist välja.
2.Eemaldage fikseeriv plaaster kaitseümbrisest.
3.Asetage detoksplaaster fikseeriva plaastri keskele, nii et pehmem ilma kirjadeta pool jääb üles. 
4.Eemaldage fikseerivalt plaastrilt väike kaitseriba. 
5.Kleepige plaaster jalatalla ülemisele poolele. Suruge tugevasti kinni, kuni plaaster on kindlalt paigal. (Detoksplaaster peab asetsema tihedalt naha vastas, nii et õhk ei pääseks ühestki suunast ligi.)
Jalga soovitatakse panna puuvillased sokid. 
Vajadusel võib plaastri asetada ka valutavatele kohtadele ja muudele akupunktidele. Ravi kiirendamiseks võib kasutada ühel jalal korraga 2−4 plaastrit. Kuuri pikkus sõltub tervislikust seisundist ja organismi saastatuse tasemest. 
Profülaktilistel eesmärkidel soovitatakse kasutada kuurina 2 korda aastas. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Märkus: kommentaare saab postitada vaid blogi liige.